Mehaanilised tihendid

Tihentuum OÜ on mehaanilistele tihenditele spetsialiseerunud Suurbritannia tootja Vulcan Engineering volitatud edasimüüja. Pakume laia valikut mehaaniliste tihendite tüüpe ja mõõtmete standardeid, mida tavaliselt kasutatakse erinevates tööstusharudes. Lisaks pakume laia valikut seadmespetsiifilisi mehaaniliste tihendite vahetusi suurematele pumbatootjatele kogu maailmas.

Paralleelselt O-rõngaga monteeritud mehaanilised tihendid
Vastupidav disain sobib standardsete meetermõõdustiku ja keiserlike korpuste suurustega. Seda kasutatakse tavaliselt erinevates tööstusharudes, sealhulgas mere-, tekstiili-, paberi-, jahutus-, reovee- jne.
Diafragma mehaanilised tihendid
Üksikud vedrud ja elastomeermembraanid muudavad selle tüübi ideaalseks üldistes ja nõudlikes tingimustes. See pakub ülitõhusat tihendust, mis katab kõik standardsed pumbavõlli tööpikkused ja korpuse suurused.
Koonilised O-rõngaga monteeritud mehaanilised tihendid
Tugev disain, mis sobib DIN-i ja standardsete korpuse mõõtmetega. Tänu laiale tihenduspinna materjalide valikule on see kasutatav erinevatel kasutusaladel, sealhulgas pumbad, segistid, segistid, kompressorid ja muud pöördvõlli seadmed.
Lainevedruga mehaanilised tihendid
Kompaktne kahesuunaline tihend, mis on algselt loodud lühikeste tööpikkuste ja hügieeninõuete jaoks, näiteks pöörlevate tihendiga pumpade jaoks. Ideaalne viskoossete vedelike pumpamiseks toiduaine-, piima-, õlle- ja farmaatsiatööstuses
Mitu vedruga mehaanilist tihendit
Tihentuumi vedrutihendi sari pakub tasakaalustatud ja tasakaalustamata võimalusi söövitavateks ja nõudlikeks rakendusteks. See on saadaval nii sisemiste komponentide kui ka väliste kassetttihenditena, mis sisaldavad standardmaterjale, nagu 316SS ja kolmekordne fenoolsüsinik.
Statsionaarsed mehaanilised tihendid
Mitmekesine valik erinevatest stiilidest ja materjalidest statsionaarseid tihendeid võimaldab teil leida optimaalse tihenduspindade kombinatsiooni teie konkreetsete rakendusvajaduste jaoks.
More products

Kontaktid

Tihentuum OÜ

Ahtri tn 12

10151 Tallinn

Telefon: +372 603 9219

Meil: info@tihentuum.ee

Phone
Mail