Blogi

Toidu- ja joogitööstuse mehaanilised tihendid

Toidu- ja joogitööstuse mehaanilised tihendid
Meie Tihentuum OÜ mehaaniliste tihendite sarjad vastavad täielikult FDA ja EÜ määruse nr 1935/2004 nõuetele toiduga kokkupuutuvate materjalide ja esemete osas.

Pakume laia valikut otsevahetatavaid mehaanilisi tihendeid, mis on mõeldud enimkasutatavatele pumpadele piima-, juustu-, jäätise-, toiduainetööstuses, šokolaadi- ja kondiitritoodetes, karastusjookides, õlletootmises ja viinamarjakasvatuses.

Need spetsiaalsed mehaanilised tihendid, mis on alati laost saadaval standardsete võlli suuruste ja materjalidega, ei vaja pumba ja tihendi originaalkorpuse reguleerimist ega muutmist.

Konkreetsete tihendusnõuete täitmine

Tihentuum OÜ pakub valikut spetsiaalselt piimatööstuse jaoks valmistatud mehaanilisi tihendeid, mille põhjalik nimekiri on saadaval nõudmisel.

Tihentuumi toiduainetööstusele mõeldud tihendite materjalid, tootmine ja pinnaviimistlus vastavad täpselt EHEDG (European Hygienic Engineering & Design Group) soovitustele ja FDA standardi kriteeriumidele. Üksikasjalik teave on saadaval meie tehnilise osakonna kaudu.

Mehaaniliste tihendite tüübid on järgmised:

  • Tüüp 1688/1688L
  • Tüüp 1678
  • OEM-i vahetu tihendid

Meie FEP/PFA kapseldatud O-rõngad vastavad kõrgeimatele regulatiivsetele standarditele, sealhulgas FDA, USP klass VI, EÜ 193/2003 ROHS ja REACH. Kriitilistes vastavusnõuetele alluvates tööstusharudes nõuab regulatiivsete ja rakenduslike nõuete täitmine sageli mitmesuguste kallite tihenduslahenduste hankimist.