Blogi

Toiduainetööstuse mehaanilised tihendid

Üks peamisi nõudeid toidu- ja joogitööstuses on luua steriilsed tingimused, mis võimaldavad tooraine valmistamist, tootmist ja pakendamist avalikkusele müümiseks.

Sel põhjusel peavad toiduainete töötlemisel kasutatavad tihendid vastama rangetele ohutusnõuetele ja olema valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Meie ettevõte pakub tihendeid segamiseks, pumpamiseks, doseerimiseks ja muudeks töötlemisseadmeteks, tagades ohutu ja pikaajalise töö.

Toiduainetööstuse mehaanilised tihendid on ohutu ja tõhusa toiduainete töötlemise tagamiseks hädavajalikud. Meie mehaanilised tihendid on loodud lekete ja saastumise vältimiseks, pakkudes toidutöötlemisseadmetele suurepärast tihenduse lahendusi.

Tihendid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis vastavad tööstusharu kõrgeimatele ohutus- ja hügieenistandarditele. Meie tihenditega saate vältida toote kadu, vähendada seisakuid ja tagada toiduohutuseeskirjade järgimise.

Tihentuum OÜ on Vulcan Engineeringu (UK) nimeline edasimüüja Eestis. Vulcan Engineering on juhtiv toiduainetööstuse mehaaniliste tihendite tootja.

Meie mehaanilised tihendid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad suurepärase vastupidavuse, taludes äärmuslikke temperatuure ja karme kemikaale. Meie tihenditega saate tagada optimaalse tõhususe, minimeerida seisakuid ning säilitada kõrgeima toiduohutuse ja hügieeni taseme.

Pakume mehaanilisi tihendeid toidu- ja joogitööstuse kõige populaarsematele pumpadele, nagu Alfa Laval (CMx, EMx, GMx, MR ja LKH seeria), Fristam (FL, FLF, FLFN seeria) ja APV (Puma, W, W+, ZMA, ZMB, ZMH-1, ZMH-2, ZMK-1, ZMK-2,ZMS-3, ZMS-4, ZMH-4, ZMK-3 ja ZMD seeria).